تازه‌ها:
فعالیت صد و بیست هزار، همیار پلیس در استان قزوین

1398/7/21 يكشنبه

طرح همیاران پلیس از جمله طرحهای موثر در ارتقاء فرهنگ ترافیک در کشور است که از سال 86 با همكاري پليس راهور و مديران مدارس و دانش آموزان به اجرا درآمد. در حال حاضر 14000نفر پیش دبستانی، 55000 نفرپلیس یار نوجوان، 45000 نفر پلیس یار جوان و14000 نفر از فرهنگیان همیار پلیس هستند.

 مژگان عباسی ، کارشناس مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت استان قزوین با اعلام این مطلب افزود: نوجوانان و جوانان سازندگان ایران فردا هستند و هر چقدر جهت گیری سرمایه گذاریها برای ارائه آموزشهای درست به سمت این گروهها باشد فردای بهتری خواهیم داشت.

 این کارشناس افزود ، با هدف تجلیل از دانش‌آموزان همیار پلیس، کارکنان نمونه پلیس راهور و ترافیک استان همایش همیاران پلیس و طلایه داران فرهنگ ترافیک هفته سوم مهرماه 98در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد. رئیس گروه حمل و نقل وزارت کشور، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، جمعی از مسئولان راهنمایی و رانندگی، مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاون اجرایی مرکز بهداشت استان قزوین و تعدادی از از دانش آموزان همیار پلیس در این همایش حضور داشتند. سخنرانی تعدادی از مدیران حاضر در همایش، رونمایی از دوچرخه پلیس دوچرخه سوار، اجرای نمایش رادیویی، نمایش طنز، موسیقی زنده و ... از جمله برنامه های این همایش بود.  
   http://www.qums.ac.ir