تازه‌ها:
پیام دکتر جلال رحمانی، معاون محترم بهداشت دانشگاه بمناسبت روزجهانی روانشناس

1400/2/8 چهارشنبه

همان‌طور که مستحضر هستید سلامتی ابعاد مختلفی دارد که یکی از جنبه‌های مهم آن سلامت روان افراد است. سلامت جسم بدون روانی سالم عملکرد افراد را در زندگی روزانه کاهش داده و احتمال بروز اختلالات روانشناختی را بالا خواهد برد. علم روانشناسی از دسته علوم ضروری و حیاتی برای جامعه امروزی می‌باشد که پس از طی مسیری طولانی و دشوار در شاخه‌های بسیاری بسط پیدا کرده و اکنون به بلوغ خوبی رسیده است. حال در شرایط بحرانی امروزه توجه به این بعداز سلامت بیش از گذشته مورد نیاز بوده و برنامه‌ریزی‌های هدفمندی را در این حیطه در سطح جامعه طلب خواهد کرد.

اینجانب دکتر جلال رحمانی، معاون بهداشت دانشگاه، «نهم اردیبهشت ماه، روز جهانی روانشناس» را خدمت تمامی همکاران حوزه سلامت روان به‌خصوص همکاران این معاونت، ستاد شهرستان‌ها و روانشناسان مراکز خدمات جامع سلامت تبریک می‌گویم و موفقیت روزافزون این همکاران را از خداوند متعال خواستارم.

باسپاس از ارائه خدمات ارزنده شما فعالان حوزه سلامت روان به ویژه اجرای برنامه مداخله در سوگ برای خانواده‌های متوفیان ناشی از بیماری کووید19 در سال گذشته، روزهای روشن و خوبی را در ادامه کار برای شما همکاران گرامی آرزومندم.

http://vch.qums.ac.ir

http://www.qums.ac.ir


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر