انتصابات
به طور رسمی، صفر فیض الهی، سرپرست شبکه بهداشت ـ درمان آوج شد

1393/5/11 شنبه

—   پس از آنکه با ابلاغ دکتر علی اکبر زینالو، رئیس دانشگاه، صفر فیض الهی به عنوان سرپرست شبکه بهداشت ـ درمان شهرستان آوج منصوب شد، آئین معرفی رسمی ایشان و تودیع محمد مهدی آقابگلو، رئیس پیشین مرکز بهداشت شهرستان آوج برگزار شد.
—   در این برنامه که با حضور دکتر اسکویی، معاون بهداشتی دانشگاه و دکتر طالبیان، رئیس دفتر ریاست دانشگاه و جمعی از کارکنان معاونت بهداشتی دانشگاه و شبکه آوج برگزار شد؛ دکتر اسکویی ضمن قدردانی از فعالیت های دو ساله محمد مهدی آقابگلو، انتصاب صفر فیض الهی را به این مقام اعلام کرد و به وی تبریک گفت.
—   دکتر اسکویی، اشراف کامل به 150 برنامه بهداشتی و اولویت بندی آنها با توجه به موقعیت و شرایط فصلی، ایجاد ارتباطات بین بخشی موثر، توانمند سازی کارکنان مرکز بهداشت، شناسایی نقاط ضعف و و رتبه بندی برنامه شهرستان ها را از جمله انتظارات خود از سرپرست شبکه بهداشت ـ درمان آوج عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به بومی بودن نیروی انسانی و پتانسیل های موجود در این منطقه، شبکه آوج می تواند یکی از بهترین شبکه های استان باشد و افزود: این امر نیاز به همکاری همه جانبه مدیران و کارکنان حوزه بهداشت در سطوح ستادی و محیطی دارد.
—   سپس، صفر فیض الهی، سرپرست جدید شبکه با بیان اینکه شهرستان آوج از جوان ترین، دورترین و به نوعی محروم ترین شهرستان های استان است و برای تحقق اهداف سلامت در منطقه نیاز به تلاش مضاعف کارکنان و انجام کارهای تیمی می باشد، انتظارات خود را از مجموعه تحت پوشش مطرح کرد.
—   ایشان، پایبندی به نظم و انضباط کاری، گشاده رویی در انجام کارها، توانمندی و پویایی در کار، داشتن برنامه منسجم، مشارکت دادن مردم و تعامل با مسئولان و خیّرین منطقه و همچنین انجام فعالیت ها و اقدامات پژوهشی در حوزه سلامت را از جمله این انتظارات خواند.
محمد مهدی آقابگلو، رئیس پیشین مرکز بهداشت آوج نیز گزارش کاملی از فعالیت های انجام گرفته در واحدهای تحت پوشش این حوزه ارائه داد. راه اندازی شبکه و کلیه واحدهای ستادی شهرستان، تربیت نیروی انسانی، راه اندازی داروخانه و تجهیزات دندانپزشکی، تحت پوشش قراردادن امور پرستاری بیماران توسط بهیار خانم و آقا، منفک کردن واحد مالی شبکه، جدا کردن اعتبارات شهرستان آوج از بویین زهرا و راه اندازی واحدهای اموال و کارپردازی، مهم ترین اقداماتی بود که وی به آن اشاره کرد.