اخبار اسلایدی
انجام 235000بازدید توسط حوزه بهداشت استان قزوین در سال 1399

دکتر جلال رحمانی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین اظهار کرد که حدود 235 هزار بازدید نظارتی در سال 1399 توسط کارشناسان و بازرسان نظارتی این معاونت انجام شده است.

وی با بیان اینکه توسط واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر، 194 مورد بازدید از مراکز منتخب 16 ساعته کرونایی، مراکز و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت داشته است؛ گفت: واحد سلامت محیط نیز 140 هزار مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی داشته است که 3000 پلمب انجام شد. دکتر رحمانی افزود که بیش از یک هزار و 100 مورد معرفی متخلفان به مراجع قضایی و بیش از 9000 مورد اخطار بهداشتی صادره شده است.

به گفته رییس مرکز بهداشت استان قزوین، واحد سلامت کار هم تعداد 92 هزار و 459 بازدید از واحدهای صنفی و صنعتی داشت که 177 مورد معرفی به مراجع قضایی و 333 مورد پلمپ اتفاق افتاد.

دکتر رحمانی اذعان کرد که با توجه به حضور معلمان و کادر اجرایی در مدارس برای ارائه آموزش های غیرحضوری، برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم به صورت حضوری و حضور دانش آموزان در مدرسه در شهرستان های زرد، توسط واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس نیز دو هزار و 312 بازدید از مدارس به منظور نظارت بر رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری اجتماعی انجام شده است.

http://vch.qums.ac.ir

http://www.qums.ac.ir


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر