اخبار
بازدید از نحوه برگزاری امتحانات مدارس در شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی

1399/3/27 سه‌شنبه

باتوجه به برگزاری امتحانات پایه نهم و دوازدهم به‌صورت حضوری، به‌منظور بررسی و نظارت بر رعایت الزامات بهداشتی در تاریخ 27خردادماه 99 از مدارس قزوین بازدید به‌عمل آمد. 
در این بازدید دکتر افشار، مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری قزوین، مهدیخانی، مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین و دکتر اسماعیل کلهر، معاون اجرایی مرکز بهداشت استان قزوین حضور داشتند. 
مژگان عباسی، کارشناس مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت استان با اعلام این مطلب بیان کرد: دبیرستان‌های شاهد نرگس و هنرستان خاتم‌الانبیا (محل برگزاری امتحانات پایه دوازدهم) و دبیرستان‌های: متوسطه اول حضرت زینب (س)‌2 و شهدای حسن‌پور(محل برگزاری امتحانات پایه نهم) بازدید شدند. 
 این کارشناس افزود: در تمامی حوزه‌های برگزاری امتحانات پایه دوازدهم در سطح استان مراقبین سلامت قبل‌از برگزاری آزمون حضور داشته و اقدام به غربالگری، تب سنجی، بررسی برگه‌های خود اظهاری دانش‌آموزان، تکمیل چک لیست برگزاری امتحانات در شرایط فاصله‌گذاری اجتماعی و .. می‌نمایند. 
عباسی ضمن تشکر از کلیه مراقبین سلامت و کارشناسان سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس در سطح استان افزود: در حوزه‌های برگزاری امتحانات پایه دوازدهم تمامی شرایط موردنیاز رعایت شده و مدیران مدارس از عملکرد مراقبین رضایت داشتند. در مدارس متوسطه اول امتحانات زیر نظر مربیان بهداشت مدارس برگزار می‌شود. در یکی از این مدارس بعضی از نکات رعایت نشده بود که تذکرات لازم به مدیر مدرسه داده شد و موارد به اطلاع رئیس اداره سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش رسانده شد.


 http://www.qums.ac.ir