اخبار اسلایدی
برگزاری ایمن امتحانات نهایی پایه دوازدهم در استان 

                                       

امتحانات نهایی پایه دوازدهم از تاریخ هفدهم خرداد درسطح استان آغاز شده و 11000‌دانش‌آموز در 76‌حوزه در سطح استان بهصورت حضوری در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند. 
مژگان عباسی،کارشناس مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت استان با اعلام این خبر افزود، به‌منظور اطمینان از برگزاری ایمن امتحانات در شرایط فاصله گذاری اجتماعی هماهنگی لازم با اداره کل آموزش و پرورش انجام شد. آموزش کلیه رؤسای حوزه‌های امتحانات استان در جلسه آموزشی توجیهی هفته اول خرداد انجام شد. 
در این جلسه دکتر ناهید یزدی، معاون فنی مرکز بهداشت استان آموزش‌های لازم را ارائه نمود. همچنین قبل از آغاز امتحانات حوزه‌های امتحانی توسط کارشناسان سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس، کارشناسان بهداشت محیط و کارشناسان سلامت اداره آموزش و پرورش بازدید شدند. در روزهای برگزاری امتحانات مراقبین سلامت در حوزه‌ها حضور داشته و غربالگری دانش‌آموزان را انجام می‌دهند. شرایط حوزه‌ها باتوجه به چک‌لیست برگزاری امتحانات بررسی شده و تذکرات لازم به مسئولین حوزه‌ها داده می‌شود. 
این کارشناس افزود امتحانات تا نیمه تیر ماه ادامه خواهد داشت و هر روز مراقبین سلامت در کلیه حوزه‌ها حضور داشته و اقدامات لازم ازقبیل غربالگری دانش آموزان، تب سنجی، جداسازی دانش‌آموزان علامت دار و ... را انجام خواهند داد.  


 http://www.qums.ac.ir