اموزش1

آموزش2
دهمین نشست کارشناسان آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت‌ استان و شهرستانها در بهمن ماه
دهمین نشست کارشناسان واحد آموزش و ارتقای سلامت در سال 1395 با حضور کارشناسان مرکز بهداشت استان و شهرستانها در روز هفدهم بهمن ماه 95،در سالن اجتماعات معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار گردید.
در این جلسه در خصوص کیفیت اجرایی رویکردهای برنامه ملی ترویج و توسعه خود مراقبتی، توجه ویژه در پایش از مراکز محیطی  شهرستانها بر اجرای برنامه ملی خودمراقبتی و نظارت بر ثبت صحیح شاخص های پنل و تجزیه و تحلیل آنها ، تقویت هماهنگی های درون بخشی و برون بخشی جهت بهبود کمی و کیفی شاخص های پنل برنامه های آموزش سلامت ، لزوم توانمندسازی سفیران سلامت خانوار جذب شده ، توجه به بهبود کیفی و کمی کمیته انتشارات شهرستانها با توجه به اولویت ها ی بهداشتی و آموزشی مورد نیاز ، و ..... مطالبی بیان شد. هم چنین ضمن بررسی و تجزیه و تحلیل شاخص های پنل شهرستانها  بر تقویت کیفی و کمی شاخص ها تاکید گردید.
در این جلسه ژیلا هنرپیشه کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقای سلامت مرکز بهداشت استان پیرو سیاست های کلی جمعیت و خانواده و سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری ، در خصوص اجرای پویش ملی ازدواج مناسب ، سالم و پایدار از طریق تربیت سفیران سلامت دانشجویی ، برگزاری" کمپین ترویج ازدواج سالم" با برپایی نمایشگاههای بهداشتی ، اطلاع رسانی و انجام تبلیغات محیطی ، برگزاری جلسات هم اندیشی ، کارگاههای آموزشی و ... با استفاده از دستورالعمل کشوری و با همکاری حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی ، کانون ها و انجمن های علمی دانشگاه­ها و با استفاده از کتاب های «راهنمای خودمراقبتی جوانان» ، «ازدواج 18+ » و «دانستنی­های ازدواج سالم» تهیه شده توسط معاونت بهداشت وزارت متبوع ویژه دانشجویان و ...توضیحاتی ارائه نمود.
 
 
 
 
 
بيشتر